מטופלים אומרים תודה

מעט אחרי החתונה..רציתי לשתף ולאמר תודה על כל הדרך שעברתי איתך שברור לי שלא הייתי מגיעה לפה בלי כל התהליך הארוך ביחד…תודה גדולה! מעט אחרי החתונה..רציתי לשתף (בתמונות) ולאמר תודה על כל הדרך שעברתי איתך שברור לי שלא הייתי מגיעה לפה בלי כל התהליך הארוך ביחד…תודה גדולה!❤

תודה רבה… על הסבלנות וההקשבה, על ההכלה וההבנה, על הרגישות והמסירות. תודה על העצות והכיוונים הנכונים, הקב"ה ימלא משאלות ליבך (מ', בת 53)

תודה על העזרה הרבה, על שהיית שם ברגעים קשים! (הורי נערה בת 13)

תודה שעזרת לי להתגבר על הקשיים שלי ועל הזיכרונות הרעים (א', בת 10)

לאחר תקופה של צמיחה רוצה להודות, עזרת לי לפתח את מי שאני, ל …וגם להעיז לעמוד מול כאב וחוסר, להתבונן עליהם ולהבין שהם לא כל כולי. תודה על הסבלנות והראיה איפה אני עומדת וההכוונה לצעידה משם (ל, בת 25)

לאביבית – אביב מי'. היית אחות / היו לנו פנינים / ברם, אספנו אבנים קשות / בקשנו להמיס וליפות. נגענו בבת מוכה כואבת / באם כבויה הצתנו השלהבת /  כדי לגונן לתת ולאהוב / ובמידה להשיב לה את החוב. מצאנו גם אישה מוכה פצועה / שאלנו יחד – אם זה בעלה…/ והיא הפכה מורדת ובוגדת / והוא ביקש לגזול עצמאותה. היו ימים דייקתי בזמנים / אכלנו יחד דבש ואגוזים / דברנו אז על אלף קופסאות / מן הילדות אצלי הן מונחות / אהבתי זוג עיניים ממבט / חיוך אחד מקול המיוחד / ושפתותייך עוד אצלי נעות / על אף מרחק, ומה שנקרא פרדות / את מגילת האושר והטוב / הזרוקה מעבר לרחוב / שלחת אותי לקחת ולחטוף / לענוד אצלי לשמור ולעטוף / ברם היו זמנים של אכזבה / וגם קשיים וחוסר הבנה / אבל סגרנו שם מעגלים / במטרה תמיד לקום ולהרים.

אביבית היקרה שלי ❤ מה שלומך? כבר המון זמן שלא דיברנו… רציתי לשתף אותך שבשעה טובה ומוצלחת נולד לנו נסיך קטן😍 לא מאמינה שתכף אני נשואה שנתיים באושר ובשמחה! שוב פעם אנצל את ההזדמנות לומר לך תודה, תודה על העזרה, התמיכה, ההקשבה וההכוונה. אני לא מאמינה שהגעתי למקום שאני נמצאת בו אחרי כל מה שהיה והרוב זה בזכותך. לימדת אותי איך להסתכל אחרת על החיים, לימדת אותי איך לקום כשנופלים ולעולם לא אשכח זאת.  אחזור על משפט שאני אומרת לך כל הזמן כשאני כותבת לך ״כל הציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו״ את הנשמה שלי את הצלת ואני אודה לך על זה כל החיים! בהזמנות זו אאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה כדבש מי יתן ותיהיה לך שנה ברוכה מלאת בשורות טובות אושר ושמחה🍎🍎🍎🍯🍯🍯 אוהבת ומעריכה המון!  (ע', בת 29)